18.5.12

Tydzień Godności Osób Niepełnosprawnych

W Naszym mieście od 11 do 18 maja po raz dziesiąty obchodzony jest Tydzień Godności Osób Niepełnosprawnych. W tym czasie odbywają się imprezy kulturalne, artystyczne, edukacyjne, sportowe i rekreacyjne, których organizatorami są rudzkie instytucje i organizacje wspierające na co dzień osoby niepełnosprawne.  
Ośrodek Wczesnej Interwencji do którego uczęszcza Aleks, również był organizatorem jednej z imprez, mianowicie "Pikniku Rodzinnego"


 Personel wraz z dziećmi przygotował przepiękny program artystyczny, oprócz przedstawienia był również poczęstunek i wiele, wiele atrakcji.
A tak Nasz mały artysta przygotowywał się do występu
Piknik był organizowany we wtorek, Aleks wedle zaleceń miał na ta okazję kupione zielone ubranko, terapeuci z pewnością poświęcili wiele godzin na przygotowanie małego aktora do występu. Wszystko było zapięte na ostatni guzik, krasnal nie miał nawet katarku, jak nigdy pełen luz.
Aż tu nagle, w wieczór przed występem, po wypiciu butelki mleka, Aleks puścił pawia, po wszystkim dałam mu herbatki i znów poleciał paw, męczyły go straszne torsje bo nie miał już czym wymiotować a odruch wymiotny nadal się utrzymywał.
 Myślę sobie klapa, będzie trzeba dzwonić do którejś z cioć i powiedzieć że Aleksa nie będzie. Ale postanowiliśmy dać małemu godzinę, na szczęście małemu przeszło, wszystko przez to tłuste mleko a może po prostu trema dopadła małego aktora ;)

2 komentarze:

  1. Aleks profesjonalny wystep gratuluje !!!!! A trema ... dopada każdego wielkiego artyste :) Całuski!

    OdpowiedzUsuń
  2. No to brawo Aluś a tłuste mleczko nie służy.:)Buziaki od Emilci :*

    OdpowiedzUsuń